Daire Tadilatı

Anahtar Teslim Komple Daire Tadilatı

Yardımcılar Yapı olarak dairenizin komple daire tadilatı işini en kaliteli malzemeleri kullanarak ve bir sözleşme kapsamında yapmaktayız.

Komple tadilat yapılacak daire içinde öncelikle bir tadilat planı hazırlanmalıdır. Onarılacak veya tamirat yapılacak olan evin bölümleri belirlenerek, öncelik verilecek bölümler belirlendikten sonra tadilatı yaptıracağınız birime başvurarak bilgi ve görüş alınabilir. Detaylarıyla bilgi almanız sizin faydanıza olacaktır, çünkü tadilat sonunda beğenmediğiniz bir yer veya evin onarılmayan bölümleri daha sonra zevkinize göre olmayabilir. Bu nedenle doğru planlamak ve doğru kişilerle mukayese etmeniz faydanıza olacaktır. Tadilat yapılacak olan mekanda, komple tadilat yapılması önemlidir. Ayrı bölümlerde yapılacak olan tadilat parça parça olacağından ev dekorasyonunun bütünlüğünü bozma gibi bir durum ortaya çıkabilir.

 

 

 

 

 

 

Komple Tadilat Ne Kadar Sürer Ve Maliyeti Nasıl Hesaplanır ?

Evdeki tadilatın ne zaman başlayacağı planlandıktan sonra evin metrajına göre tadilatın ne kadar süreceği ortalama gün belirtilerek detaylandırılabilir. Evin büyüklüğüne küçüklüğüne göre değişebilecek olan süreye tadilata ek olarak yapılacaklarda dahil edilerek ortalama gün sayısı belirlenir. Komple tadilat yapılacak 2+1 olan evde, evin boş olması ve eşyalı olması arasında süre farkı artacaktır bu nedenle boş olan bir evde ortalama tadilat süresi 5 ile 10 gün arasında değişebilir.Evin dolu olması halinde süre uzayabilir. Maliyet hesabına gelirsek net bir rakam belirtmemiz kesinlikle yanlış olur. Kullanılacak ürünlerin kalitesine, ürünlerin farklılığına göre yada ne kadar ürün kullanılacağına göre maliyet hesabı değişebilir. Komple daire tadilatı dediğimiz de aklımıza elektrik tesisatından su tesisatına, mutfak tadilatından banyo tadilatına, taban tadilatından tavan tadilatına, pencere sistemlerinden kapı tadilatına kadar her şey komple bakıma girecektir. Bu nedenle maliyette değişecektir.

Yardımcılar Yapı olarak İSTANBUL AVRUPA yakasında Daire Tadilat işlerinizi profesyonel kadromuz ile yerine getirmekteyiz. İster müstakil, ister apartman içerisinde olsun tüm daire tadilat işlerinizi kalite güvencemiz altında yerine getirmekteyiz.İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize sunacağımız keşif sonrasında hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vererek daire tadilat hizmetlerine başlamaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere hizmet veren firmamız alanında çekirdekten yetişmiz ve zamanı gelince profesyonel eğitim alarak hizmet sunacak olan ekibimiz yüksek kalite güvencesi altında hizmet veren firmamız ile daireleriniz için mükemmel çözümler üretmekteyiz.
Her zaman sizlere üst düzey bir hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet sunacak olan firmamız İSTANBUL Avrupa Yakası Daire Tadilatı hizmetleri ile kalite güvencesi adı altında  siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakın olmaktadır.

× Nasıl Yardım Edebiliriz?